Bezpłatna wycena strony internetowej

Profesjonalne podejście do klienta

Mamy spore doświadczenie w branży, a co za tym idzie – grono zadowolonych z naszych usług klientów, którzy w wielu przypadkach wracają z kolejnymi projektami do wykonania. Głównym czynnikiem, który na to pozwala jest profesjonalne podejście do klienta, który jest głównym spoiwem naszej współpracy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, bazując w głównej mierze na podanych przez klienta wytycznych, jak i aktualnych standardach projektowania, czy wdrażania stron internetowych. Bazowanie na wytycznych ze strony klienta, nie wyklucza jednak propozycji wprowadzenia przez nas pewnych zmian, które z pewnością wpływać będą na produkt końcowy i jego postrzeganie przez użytkowników.

Dokładne wytyczne omawianego projektu

W celu pozyskania dokładnych informacji oraz wytycznych na temat projektu, który został nam zlecony, posługujemy się brief’em – czy to w formie online’owego formularza, czy dokumentu w formie .pdf, .txt do wydruku, czy dostarczenia w formie mailowej. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na większy komfort w ustaleniu oczekiwań klienta, ale również na ustalenie końcowego, konkretnego budżetu, w którym dany projekt dostanie wykonany, bądź wdrożony bez potrzeby dalszego wprowadzania zmian, czy nanoszenia ewentualnych sporych poprawek wykraczających poza budżet klienta.

Klarowna cena końcowa

Dzięki zastosowaniu briefu, oraz rzeczowej rozmowy wstępnej, jesteśmy w stanie ustalić klarowną cenę wykonania projektu, która nie podlega zmianie w dalszym etapie tworzenia projektu. Budżet za wykonanie zlecenia wzrasta tylko i wyłącznie w przypadku konieczności wprowadzenia istotnych zmian, bądź zaimplementowania nowych funkcji, czy rozszerzeń, których nie obejmowała wcześniej przeprowadzona rozmowa, czy brief. Działamy w czasach wolnego rynku, dlatego też jesteśmy świadomi istniejącej konkurencji oraz minimalizacji ewentualnych kosztów przez poszczególne podmioty, stąd oferujemy bezpłatną, klarowną wycenę dla dowolnej osoby/firmy zainteresowanej naszymi usługami, która z pewnością pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji.

LOKALIZACJA

DANE KONTAKTOWE

kameal-design

67-120 Kożuchów, ul. Kościuszki 15/6

[email protected]

+48 725079255

FORMULARZ KONTAKTOWY

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Realizujemy usługi głównie dla klientów z miejscowości takich jak: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Krosno Odrzańskie, Świebodzin, Nowa Sól