Tworzenie oprogramowania

W czym jesteśmy specjalistami?

Jeszcze jakiś czas temu, technologie webowe były mocno ograniczone, przez co znajomość tajników programowania za ich pomocą były bezużyteczne w przypadku tworzenia bardziej skomplikowanych aplikacji. Aktualnie sprawy mają się zupełnie inaczej, poszczególne technologie poszły do przodu i za pomocą „webówki” możemy zrobić dosłownie wszystko. Począwszy od prostych aplikacji webowych, przez konsolowe programy, na aplikacjach mobilnych kończąc. Dodatkowo jeden z najpopularniejszych języków back-endowych w technologiach web, mianowicie – PHP odnotował ostatnio dosyć sporego „kopniaka w rozwoju”, dzięki wprowadzeniu zorientowanego obiektowo modelu programowania. Pozwala to na łatwe utrzymanie kodu oraz jego bezproblemową skalowalność, refaktoryzację. Dodatkowo taki kod jest czytelny dla dowolnego programisty, w przeciwieństwie do wcześniejszego programowania strukturalnego dzięki zniesieniu potrzeby enkapsulacji pewnych funkcji, czy metod. Zatem, w czym jesteśmy specjalistami? Jesteśmy specjalistami technologii webowych wszelakiej maści. Jeżeli jakaś technologia jest nam obca, taki stan rzeczy długo nie będzie się utrzymywać.

Jakie technologie używamy?

Korzystamy z najnowszej, dostępnej metodyki działań, dzięki czemu tworzone przez nas oprogramowanie jest zgodne z aktualnymi standardami, szybkie oraz niezawodne. Oprogramowanie opieramy na najpopularniejszych językach webowych, między innymi takim jak: PHP (OOP), Javascript, jQuery, jQuery Mobile, iMacros, Node.js i wiele, wiele więcej.

Skalowalność naszego oprogramowania

Dzięki zastosowaniu programowania zorientowanego obiektowo (Object Oriented Programming) tworzone przez nas aplikacje są czytelne pod względem kodu źródłowego dla dowolnego programisty z zewnątrz, w łatwy sposób rozszerzalne o dowolne funkcjonalności oraz proste w utrzymaniu. Sam OOP nie odpowiada jednak za „czystość” kodu, o to dbamy my – na etapie tworzenia określonej aplikacji.

Szybkość działania

Tworząc oprogramowanie, pomijając aspekty związane z czytelnością i czystością kodu, stawiamy nacisk na szybkość jego działania. Przed oddaniem finalnego produktu, poddajemy go szeregowi złożonych testów, mających wychwycić ewentualne spadki wydajności, czy błędy, które wkradły się na etapie programowania. Dzięki temu, jako klient otrzymujesz w pełni sprawną, szybką i zoptymalizowaną aplikację gotową do działania od zaraz. Świadczymy również usługi w kwestii ewentualnej instalacji, czy przystosowania takiego oprogramowania do istniejącego środowiska uruchomieniowego.

Prosta konwersja na platformy mobilne

Tworzenie za pomocą technologii webowych ma swoje plusy oraz minusy. Jednym z największych plusów jest możliwość przeniesienia aplikacji w dosyć łatwy sposób na platformy mobilne, dzięki zastosowaniu prywatnego buildera. Pozwala on na przekształcenie aplikacji desktopowej na mobilną oraz zastosowanie wielu funkcjonalności, dostępnych tylko i wyłącznie na platformach mobilnych (Android czy iOS) oraz implementację push notifications, dzięki czemu zwykła strona internetowa staje się pełnoprawną aplikacją mobilną. Dodatkowym atutem takich aplikacji jest ich niska waga, liczona w kilobajtach.

LOKALIZACJA

DANE KONTAKTOWE

kameal-design

67-120 Kożuchów, ul. Kościuszki 15/6

[email protected]

+48 725079255

FORMULARZ KONTAKTOWY

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Realizujemy usługi głównie dla klientów z miejscowości takich jak: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Krosno Odrzańskie, Świebodzin, Nowa Sól