Projekty stron internetowych

Czym jest UX?

UX, czyli nic innego jak user experience. W skrócie, jest to czynnik określający, jak użytkownik postrzega stronę internetową. Projekty tworzone zgodnie ze standardami UX muszą być interaktywne oraz dostarczać użytkownikowi jak najlepsze doświadczenia.

Jak tworzymy projekt strony internetowej?

Projekty stron internetowych tworzone są w oparciu o wcześniej opisywane UX. Co za tym idzie, każda projektowana przez nas strona jest zgodna z odpowiednimi standardami, przejrzysta oraz czytelna dla użytkownika. Dodatkowo, nasze projekty cechuje minimalizm oraz prostota, dzięki czemu jest przyjemna w użytkowaniu. Proces tworzenia witryny wymaga stworzenia briefu dla klienta, który pozwala określić dokładne szczegóły oraz istotne elementy projektu, które muszą zostać w nim zawarte. Zaraz po nim, przystępujemy do działania. Wszelkie ewentualne poprawki są zawarte w finalnej cenie tworzonego projektu.

Wdrożenie projektu do postaci strony internetowej

Tworzenie witryny internetowej, nie kończy się na jej zaprojektowaniu w formie graficznej. Po tym etapie następuje proces jego wdrożenia, jeżeli naturalnie klient wyraża taką chęć. Projekt jest cięty na plasterki za pomocą programu Adobe Photoshop (wszystkie istotne grafiki eksportowane są do formatu użytkowego), a następnie wdrażany. Layout kodowany jest przy zachowaniu oryginalnego, docelowego wyglądu. Wszystkie elementy przedstawione w nim, docelowo będą wyglądać w ten sam sposób. Zmieni się jedynie zasada działania - ze statycznej grafiki, w pełni funkcjonalną stronę internetową.

Dlaczego odpowiedni projekt strony internetowej jest tak ważny?

Wygląd strony internetowej, jest równie ważny jak jej funkcjolaność. Schludny design projektu jest kojarzony z profesjonalizmem, przekładając się na efekty w postaci silniejszej pozycji brandu, czy większej ilości klientów zainteresowanych produktem, czy oferowaną usługą.

Ile kosztuje zaprojektowanie strony internetowej?

Podobnie jak przy tworzeniu strony firmowej, na cenę końcową projektu graficznego wpływa wiele czynników, między innymi: złożoność projektu, ilość podstron, ilość ewentualnych, dodatkowych zmian w stworzonym projekcie. Przed przystąpieniem do tworzenia projektu, konieczne jest stworzenie briefu dla klienta, który określi dokładne oczekiwania względem zlecenia.

LOKALIZACJA

DANE KONTAKTOWE

kameal-design

67-120 Kożuchów, ul. Kościuszki 15/6

[email protected]

+48 725079255

FORMULARZ KONTAKTOWY

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Realizujemy usługi głównie dla klientów z miejscowości takich jak: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Krosno Odrzańskie, Świebodzin, Nowa Sól