Tworzenie stron firmowych

Jak tworzymy strony firmowe?

Tworzymy strony internetowe w oparciu o najnowszą, dostępną metodykę działań. Wykorzystujemy między innymi HTML5, CSS3 oraz preprocesory jak SASS, SCSS, LESS. Dodatkowo przy wdrażaniu projektów, wykorzystujemy autorski GRID, który pozwala na zachowanie przejrzystej oraz zunifikowanej struktury tworzonego dokumentu, oraz przyśpieszenie prac nad nim. Każdy projekt na etapie wdrażania jest optymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych oraz wyznacznika Google Page Speed Insights.

Czy korzystamy z gotowych rozwiązań?

Osoby bardziej doświadczone w temacie zarządzania stroną internetową, są świadome istnienia gotowych systemów zarządzania treścią, które mogą być podstawą do utworzenia takiej witryny. Na prośbę klienta, jesteśmy w stanie utworzyć taką wizytówkę, czy projekt bardziej bogaty w funkcjonalności na podstawie dowolnego, wskazanego CMS'a oraz dopisać do niego potrzebne wtyczki, czy rozszerzenia.

Dlaczego prowadząc firmę strona internetowa jest konieczna?

Prowadząc firmę w dobie internetu, koniecznością jest posiadanie własnej strony internetowej, będącej wizytówką rozwijanego brandu. Strona firmowa powinna zawierać szczegółowe informacje na temat oferowanych usług, dostępnej oferty, czy lokalizacji, w której działalność jest prowadzona. Pozwala to na dotarcie do klientów spoza obszaru działań promocyjnych, zainteresowanych ofertą oraz osób z rejonu działania firmy, do których działania marketingowe oraz promocyjne zwyczajnie nie dotarły.

Jakie korzyści płyną z posiadania strony firmowej?

Strona firmowa to nie tylko wizytówka prowadzonego biznesu zawierająca informację na temat lokalizacji, czy oferowanych usług. To także możliwość prowadzenia działań marketingowych na skalę globalną, co przekłada się na dużo większą ilość klientów nie tylko z kraju docelowego, ale również z innych zakątków świata. Zatem, posiadanie strony internetowej pozwala na budowanie globalnego brandu, który przekłada się na większą ilość klientów, ale czy to wszystko? Pomijając ten fakt, pozostaje jeszcze możliwość prowadzenia sprzedaży, czy świadczenia usług zdalnie, jeżeli okoliczności na to pozwalają. Jest to dużo wygodniejsza forma działania, która generuje dużo mniejsze koszta, jak i nie wymaga bezpośredniego kontaktu z klientem. Dodatkowym atutem jest to, że taką działalność można w sporej ilości przypadków w pełni zautomatyzować, dzięki czemu biznes zarabia bez udziału dodatkowych osób, generując pasywny dochód.

Ile kosztuje strona firmowa?

Przy wycenie strony firmowej kierujemy się czynnikami takimi jak: ilość podstron, zakres prac graficznych, zakres potrzebnych funkcjonalności, złożoność szablonu graficznego, czy ilość wersji językowych. Przy wycenie projektu korzystamy z autorskiego systemu online'owego briefu, który pozwala dokreślić, czego klient naprawdę potrzebuje i wycenić zakres prac w odpowiedni sposób. Dodatkowe optymalizacje strony pod względem szybkości działania, czy dostosowania do urządzeń mobilnych są standardem każdego tworzonego przez nas projektu, dlatego też nie jest on czynnikiem wpływającym na końcową wycenę.

LOKALIZACJA

DANE KONTAKTOWE

kameal-design

67-120 Kożuchów, ul. Kościuszki 15/6

[email protected]

+48 725079255

FORMULARZ KONTAKTOWY

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Realizujemy usługi głównie dla klientów z miejscowości takich jak: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Krosno Odrzańskie, Świebodzin, Nowa Sól