Szablony Allegro

Czym jest szablon allegro?

Szablon allegro to inaczej niestandardowy wygląd aukcji, który ma na celu jak najlepszą prezentację sprzedawanego produktu, bądź usługi. Taki szablon może zawierać również informacje dotyczące firmy, prowadzonej działalności, jak i dróg kontaktu ze sprzedawcą. W szablonie zamieścić można również odnośniki do stron zewnętrznych – między innymi do strony firmowej, jeżeli klient takową posiada lub do podstron o mnie, czy opinii bezpośrednio w serwisie allegro. Taki szablon powinien być minimalistyczny oraz zawierać najpotrzebniejsze informacje. Ze względu na fakt ograniczonego stosowania niestandardowych czcionek, projektując i wdrażając takie szablony unikamy ich stosowania, bowiem są one niepoprawnie wyświetlane lub wcale nie widoczne. Dodatkowo nie stosujemy tutaj systemu GRID, inaczej mówiąc – nie dostosowujemy takich szablonów pod urządzenia mobilne, ponieważ serwis allegro dostosowuje je na swój indywidualny sposób.

Dlaczego warto mieć szablon allegro?

W przypadku prowadzenia ciągłej sprzedaży, warto rozważyć możliwość wprowadzenia szablonu, bądź szablonów aukcji allegro, która urozmaici je pod względem designu i sprawi, że określona aukcja będzie bardziej czytelna oraz przystępna dla potencjalnego klienta. Większość podmiotów prowadzących działania skupione głównie na tym portalu posiada taki szablon, ponieważ przekłada się on na zwiększenie konwersji, czyt. zwiększona sprzedaż produktów. Odpowiednio wykonany szablon wpływa również na postrzeganie sprzedającego przez „allegrowiczów” czyniąc go w ich oczach bardziej zaufanym.

Jak szablon wpływa na sprzedaż?

Szablon allegro nie bez wątpienia zwiększa sprzedaż na prowadzonych aukcjach średnio o 100%. Klienci traktują osobę posługującą się takim narzędziem jako bardziej zaufaną i godną powierzenia swoich funduszy. Ów szablon nie musi podnosić sprzedaży tylko i wyłącznie na platformie allegro, ponieważ może on zawierać linki zewnętrzne do stron firmowych/sklepów internetowych, a co za tym idzie, przekładać się również na sprzedaż poza tą platformą. Zamieszczając dodatkowe informacje kontaktowe w szablonie, skłaniamy klienta do zwiększonej integracji, co może procentować zwiększonym popytem na sprzedawany towar, bądź usługi.

Jaki jest orientacyjny koszt wykonania takiego szablonu?

Zaprojektowanie oraz wdrożenie takiego szablonu nie jest szczególnie trudne dla osoby doświadczonej, ponieważ jest to typowa strona one-page. Allegro wykorzystuje najprostszą możliwą opcję implementacji takich szablonów, czyli używanie kodu HTML & CSS – co przekłada się na niezbyt długi czas wykonania, a co za tym idzie – niską cenę. W zależności od ilości elementów i złożoności szablonu cena może się różnić, aczkolwiek finalna kwota wykonania takiego szablonu nie powinna przekroczyć 500 złotych.

LOKALIZACJA

DANE KONTAKTOWE

kameal-design

67-120 Kożuchów, ul. Kościuszki 15/6

[email protected]

+48 725079255

FORMULARZ KONTAKTOWY

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Realizujemy usługi głównie dla klientów z miejscowości takich jak: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Krosno Odrzańskie, Świebodzin, Nowa Sól