Wtyczki do wordpressa

Czym jest wtyczka?

Wtyczka, w tym przypadku do systemu zarządzania treścią o wdzięcznej nazwie Wordpress, to nic innego jak zestaw dodatkowych funkcjonalności rozszerzających możliwość działań na stronie internetowej. Wtyczką może być dosłownie wszystko, począwszy od kompletnego systemu fakturowego, połączonego z API usługodawców, pozwalającego na dynamiczne generowanie, wystawianie, czy na końcu zarządzanie dokumentami z poziomu panelu administratora, na narzędziach pozwalających w dodatkowy sposób zmodyfikować zawartość strony, czy nadpisać jakąś konkretną treść.

Na co pozwala dodatkowe rozszerzenie?

Wtyczka wordpress może zawierać ogromny wachlarz możliwości, pozwalający na rozszerzenie funkcjonalności strony internetowej do maksimum. Raz napisane narzędzie jest w stanie odciążyć administratora strony (który defacto nie musi mieć wiedzy nt. programowania, czy zarządzania witryną od strony technicznej) od zatrudniania programisty, czy informatyka na pełen etat. Wtyczka może być pełnym systemem fakturowym, może pozwalać na dodawanie podstron o dowolnej treści, wyglądzie, a nawet jednym kliknięciem zmienić całkowicie układ strony internetowej. Dodatkowo często, na etapie rozwoju serwisu internetowego dochodzi do potrzeby zmiany oprogramowania z Wordpress na bardziej rozbudowane. W takich przypadkach, to również wtyczka może jednym kliknięciem stworzyć kopię zapasową, czy gotową kopię migracyjną na inny system. Wszystko zależy od fantazji klienta oraz umiejętności programistów, które my posiadamy.

Dlaczego warto posiadać dedykowane rozszerzenia?

Dedykowane rozszerzenia pozwalają na dowolne poszerzanie możliwości witryny od strony administracyjnej. Jest wiele darmowych, czy płatnych wtyczek do wykorzystania, aczkolwiek pojawiają się sytuacje w których rozszerzenia o takich możliwościach po prostu nie występują, co nie jest równoznaczne z tym, że nie można takiej funkcjonalności wprowadzić. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań i tworzenia wtyczek na potrzeby firm, czy osób prywatnych, które w znacznym stopniu ułatwiają, czy usprawniają pracę, a zwyczajnie nikt ich jeszcze nie stworzył.

LOKALIZACJA

DANE KONTAKTOWE

kameal-design

67-120 Kożuchów, ul. Kościuszki 15/6

[email protected]

+48 725079255

FORMULARZ KONTAKTOWY

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Realizujemy usługi głównie dla klientów z miejscowości takich jak: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Krosno Odrzańskie, Świebodzin, Nowa Sól